четвер, 28 лютого 2019 р.

День відкритих дверей
Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. І тут найважливіше — не схибити.
І тому  21 лютого 2019 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» в рамках профорієнтаційної роботи пройшов День відкритих дверей. Цей традиційний захід завжди є визначною подією для навчального закладу, абітурієнтів та їхніх батьків. Адже після змістовного відвідування училища багато хто визначається із відповіддю на життєво важливе запитання «Куди піти вчитися? Яку професію обрати?».
 З 10 січня по 19 лютого 2019 року Державним навчальним закладом «Запорізьке вище професійне училище» був проведений конкурс-виставу дитячо-юнацьких малюнків  «Моє любе Запоріжжя» серед учнів закладів загальної середньої освіти  міста Запоріжжя. Всі учасники конкурсу були запрошені на День відкритих дверей  де їм були вручені грамоти та подарунки переможцям. Для наших  юних гостей та батьків майбутніх вступників була проведена екскурсія по училищу, підготовлені та проведені майстер – класи з батіку,  флористики,  живопису, учні переглянули презентаціїю про життя училища, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Дітям було особливо цікаво в майстернях та кабінетах.
На День відкритих дверей завітала методист Науково – методичного центру ПТО у Запорізькій області Грищенко Н.П.

Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів всерйоз вирішила вступати до нашого училища. А нам залишається лише сказати – Ласкаво просимо!
Немає коментарів:

Дописати коментар